Hraczki
->

::novinky

Velkolepá Žabí derniéra se blíží!!


15. 12. 04
středa
-Maceenca-

Již 25.12.2004 zazní naposled drtivá většina písní z našeho loňského debutu Ža-Ba. Stane se tak na pódiu estrádního sálu v břeclavském domu kultury.

Jako hosté se představí Žluté Kozačky z Hodonína, hrající funky rap, beatová Sanitka z Blanska, hiphopoví výtečníci FLAPS z Bratislavy a mladá kapela z místního gymnázia The Piece of Peace.

Večírek plný překvapení začíná již v 19:00 hodin. K dispozici budou 3 bary (tzn. žádné fronty na pivko) a koncert bude přenášen do foyer DK jak obrazem, tak zvukem (můžete si vychutnat svoje oblíbené kapely i ve frontě na pivko :-D )

Vstupenky si můžete koupit v předprodeji v barech Block a Piksla, dále pak v obchodě břeclavského Bontonlandu v místním Shopping centru. Cena vstupenek je 100,- Kč v předprodeji a 120,- Kč na místě.

Stáhněte si taky plakát na tuto sqělou akci. ;-)

Stáhněte si pozvánku na tuto akci 10MB ;-)

Šílený vrah zastřelil kytaristu kapely Pantera


13. 12. 04
pondělí
-maceenca-

Kytarová šlechta vyhlašuje zítra ve 20:00 desetiminutovku ticha, za zavražděného Dimebag Darrella.

Stalo se to ve městě Colubus ve státě Ohio, kde zrovna začínal koncert jeho kapely Damage Plan

Po deseti minutách ticha za zavražděné Dima Darrella a Jeffreyho Thompsona (frontman kapely Damage Plan a významný člen Dallasského metalového zákulisí) si pustíme desku Vulgar Display of Power a budeme zapíjet žal...

Připravil jsem pro ostatní z kytarové šlechty malý memoriální mixik. Stahujte zde...

Vrah byl zastřelen policejním důstojníkem v místě události bezprostředně po jeho hrůzném činu. Dimebag Darrell zemřel ve věku 38 let.

Další podrobnosti zde.

Turné skupin Hraczki a Horkýže Slíže skončilo!


25. 11. 04
čtvrtek
-casperro-

Vydařeným koncertem v Bílině, v pátek 19.11. definitvně skončilo masivní turné skupiny HRACZKI se slovenskými medvědobijci HORKÝŽE SLÍŽE, kterým tímto oficiálně děkujeme.

Velký díky patří i fanouškům, kteří svoji hojnou účastí prokázali, že česko-slovenská scéna může společně existovat i bez Rážů, Haberů, Gottů a Davidů. Na řadě míst hrály HRACZKI vůbec poprvé a mohly tak představit publiku průřez debutovým albem Ža-ba.

Kdo přišel, měl poslední šanci vidět tento dnes už starý repertoár, který bude slavnostě vyřazen z provozu dernirérou v rámci Vánočního koncertu v Břeclavi 25.12.2004 :-D 8} :-D

Zápisník z podzimního turné


19. 10. 04
úterý
-DAR-

Naše turné s Horkýže Slíže je v plném proudu, publikum slibně spolupracuje a vůbec se nebráni rozehřátí námi před hvězdami večera...

Mockrát děkujeme zatím Jablonče, Jistebnice, Litomyšli, Pardubice, Praho a Kladno...

Vzájemná komunikace s kdysi bratry Slováky velice oživila slovní zásobu obou zůčastněných stran, uvádíme drobné příklady:

cencúľ – rampouch

(u stropu, či u nosu)

chrapúň – zm*d

(lakomý nevzdělanec, nemaje ani potuchy o tom, co je to laskavost, šlechetnost, ochota a odříkání si chleba na úkor vyššího společenského celku, který se odříkání podrobuje celkem pravidelně až rituálně, přestože se mnohdy jedná o naprostý a chorý nesmysl)

Další nášup česko-slovenského slovníčku přineseme zase někdy příště.

Řidičova dvojčata už trénují na závody batolat...


18. 10. 04
pondělí
-DAR-

Řidičova dvojčata začala chodit přesně o víkendu, kdy jsme se soustředili v Olomučanech nad novýma písničkama!!! Chápeme to jako velice důležité znameni…

Kuko (z Horkýže Slíže) se angažuje v tvorbě textu k jedné z nových písní a předvídá v ní velký potenciál. Kéž by jste ji mohli také slyšet... :-)

Hraczki na podzimním turné


13. 9. 04
pondělí
-mac-

Vážení a milí fanoušci, projděte si sekci KONCERTY pro informace o místech, kde vystoupí naše populární skupina Hraczki po boku slovenských ranařů HORKÝŽE SLÍŽE.

Hraczki v Lucerna Music Baru


12. 8. 04
čtvrtek
-mac-

Upozornění pro všechny fanoušky a návštěvníky našeho webu.

Plánovaný koncert skupiny Hraczki v pražském Lucerna Music Baru se uskuteční 9.9.2004, tedy o týden později, než bylo původně zamýšleno!!

Po koncertě bude následovat Drum'n'Bassová afterparty, na níž vystoupí DJ Katcha (workshop) a člen sk. Hraczki vlastním jménem Zan Pajko, slavný DJ Sayko (dvoika.troika)

Srdečně všechny zveme na mejdánek ;-)

Hraczki na podzimním turné


21. 7. 04
středa
-mac-

Vaše oblíbená populární skupina Hraczki bude v průběhu Října a Listopadu objíždět Česká města. Každý víkend budeme k zastižení v předem vybraných lokacích agenturou Ameba coby předskokani slovenských Horkýže Slíže. Sledujte sekci koncerty, kde již brzy uveřejníme detailní informace o tumto turné.

další v archivu >
->